Strona główna Nasz cennik Kontakt Galeria prac Malowanie ścian Jak położyć gładź

Wizualizacja i realizacje naszych prac

usługi malarskie lublin Ustalając gamę kolorystyczna wnętrza nie należy przesadzać z ilością kolorów. Najlepiej wybrać 1 kolor duminujący (na największe powierzchnie ścian) i dobrać 2 kolory dopełniające (np. do poduszek, wazonów, dywaników). W roli dominującego koloru sprawdzają się jasne odcienie, a w roli dodatkowych bardziej nasycone.

Znaczenie kolorów i ich psychologiczny wpływ

usługi malarskie lublin

CZERWONY to kolor ognia, który symbolizuje energię, siłę i determinację.Silnie oddziaływuje na emocje, poprawia metabolizm, zwiększa ciśnienie krwi. Akcenty w tym kolorze będą zawsze widoczne.

ŻÓŁTY to kolor słońca, który kojarzy się z radością, zabawą i intelektem. Tworzy ciepłą atmosferę i stumuluje aktywność umysłową. Nie powinien to być jednak jedyny kolor w pomieszczeniu, ponieważ w nadmiarze ma zły wpływ na samopoczucie.

POMARAŃCZ łaczy w sobie ciepło koloru żółtego i energię czerwieni. Nie jest przy tym tak agresywny. Doskonale sprawdza się w kuchni i w pokojach dziennych.

ZIELONY to kolor natury, symbolizuje wzrost, świeżość i harmonię. Daje poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Stanowi także doskonały odpoczynek dla oczu.

NIEBIESKI to kolor kojarzony przede wszystkim z niebem i wodą. Obniża ciśnienie i uspokaja. Jasny niebieski kolor sprzyja jasności myślenia i nauce dlatego jest polecany do biur i uczelni.

FIOLET łączy w sobie stabilność błękitu i i energię czerwieni. Symbolizuje ambicję i mądrość. Pobudza kreatywność i wenę artystyczną. Jest polecany do pracowni i pokoi dziennych.

Zachęcamy zapoznać się z innymi działami naszego serwisu

usługi malarskie lublin Zapraszamy do odwiedzenia naszego cennika, gdzie mogą Państwo przekonać się o atrakcyjności naszych usług. Jeżeli: szukacie Państwo firmy remontowej z Lublina gwarantującej: przystępne ceny możliwością ich negocjacji solidność wykonawstwa terminowość 100 % zadowolenia z rezultatu wykonanych prac, to zapraszamy do nas.
cennik usług malarskich lublin

Twój malarz lublin